Preskočiť na obsah
Jozef Kaščák ml.

Stavebníctvo

Jozef Kaščák ml.

Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Obec
Krivé
Od roku
2015
IČO
48 132 861

Jozef Kaščák ml.

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
086 04 Krivé
Na trhu od
13. apríla 2015
IČO
48 132 861
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Podnikanie v číslach

11
rokov na trhu
2015
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jozef Kaščák ml.

Jozef Kaščák ml. – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Krivé. Podniká od 13. apríla 2015.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Jozef Kaščák ml.
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
48 132 861
Dátum vzniku
13. apríla 2015
Miesto podnikania
086 04 Krivé
Živnostenský register
Okresný úrad Bardejov, vložka č. 760-18165
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jozef Kaščák ml. zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jozef Kaščák ml.?

Miesto podnikania je v obci 086 04 Krivé.

Čím sa Jozef Kaščák ml. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Jozef Kaščák ml.?

IČO je 48 132 861.

Odkedy podniká Jozef Kaščák ml.?

Podnikanie začalo 13. apríla 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jozef Kaščák ml. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jozef-kascak-ml.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.